Olympia hakkında almak isteyen müşteriler için öncelikle kısa bir bilgi verelim. Dünya ticaret pazarına daktilolar ile merhaba dedi, daha sonrasında ürün yelpazasini genişleterek, ofis kırtasiye malzemeleri ile ürün yelpazesine ( Evrak İmha Makineleri, Laminasyon (PVC) Makineleri, Ciltleme Makineleri, Para Sayma ve Kontrol Makineleri, Yazar Kasalar, Hesap Makineleri, Giyotinler, Alarm Sistemleri, Teraziler ve Ses Kayıt cihazları konusunda ürünler üretmektedir. Kendi sektöründe dünyanın 1 numaraları üreticisi olan bu firmanın ürünleri Türkiye’de de bir çok tüketici kitlesi tarafından bilinmektedir.

2003 Yılının ortalarına gelindiğinde, Olympia Uluslararası Holdings ( OIH ) ve OBS başarılı işbirliğini genişletmek ve aynı zamanda OBS bağımsız şirketler , Avrupa, eski Sovyet devletleri , Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da dağıtım ve satışına karar verdi.

Bu platform, yeni ekonominin gerektirdiği “birlikte iş yapış” modellerinin uygulanmasının altyapısını oluşturmaktadır. Dünyada, üreticiden başlayarak tüketiciye uzanan tedarik zincirinde rekabet kızıştıkça bir ürünün/üreticinin başarısını etkileyen iki önemli faktör ortaya çıkmaktadır: Verimlilik ve Uygulama Hızı. Verimlilik ve uygulama hızını arttırmanın yolu, tedarik zinciri halkaları arasında bütünleşmeden geçmektedir. Bütünleşme, sadece bilgi paylaşımı değil, iş süreçlerinin de birbirleriyle ve dış dünyayla etkileşimli ve birbirinin ayrılmaz parçası olmasını gerekmektedir.

2013 Yılı ile Olympia markasını Türkiye pazarına dağıtımına ve satışına karar verildi. "İKİ ADIM LTD. ŞTİ." ortaklığı ile Türkiye'de Olympia Distribütörü olarak satışa başlandı. Türkiye pazarında da “birlikte iş yapış” modellerinin uygulanmasının altyapısını oluşturulması istenmektedir.

Bayimiz olmak için arayınız. +90 (532) 388 19 04